Крісло коропове посилене Rogue, Max 180kg пр-во AXXIS Польща ax-1282
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXXIS |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 570 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 500 мм |
Код товару для замовлення! - ax-1282
Крісло коропове посилене Rogue, Max 180kg пр-во AXXIS Польща ax-1282
Опис товару:
Цей товар – ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час та гроші. Високоякісні матеріали та продуманий функціонал роблять його найкращим вибором на ринку.
Наші переваги:
- Швидка доставка: Отримайте замовлення в найкоротші терміни.
- Зручна онлайн оплата: Безпечні та надійні способи оплати на вибір.
- Гарантія якості: Ми впевнені у нашому товарі, тому надаємо гарантію на кожне замовлення.
- Зручність та комфорт: Робіть покупки, не виходячи з дому, та отримуйте товари в найстисліші терміни.
Купуйте з упевненістю та насолоджуйтесь перевагами нашого інтернет-магазину!
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴









