Намет зимовий CUBE синій (150×150×165см) AXXIS Польща. AX-1117



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXXIS |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість кімнат | 1 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Куб |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 165 см |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 23 см |
| Длина в упаковке | 107 см |
| Ширина в упаковке | 24 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 10 мм |
| Дуги | Склопластик |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Код товару для замовлення! - ax-1117
Намет зимовий CUBE синій (150×150×165см) AXXIS Польща. AX-1117
Опис товару:
Цей товар – ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час та гроші. Високоякісні матеріали та продуманий функціонал роблять його найкращим вибором на ринку.
Наші переваги:
- Швидка доставка: Отримайте замовлення в найкоротші терміни.
- Зручна онлайн оплата: Безпечні та надійні способи оплати на вибір.
- Гарантія якості: Ми впевнені у нашому товарі, тому надаємо гарантію на кожне замовлення.
- Зручність та комфорт: Робіть покупки, не виходячи з дому, та отримуйте товари в найстисліші терміни.
Купуйте з упевненістю та насолоджуйтесь перевагами нашого інтернет-магазину!
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴



